banner2

banner1

banner22

Coşkun Bakırtaş’a Babalar Günü Sürprizi

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu öğrencileri Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş’a hazırladıkları video ile Babalar Günü sürprizi yaptı.

GÜNDEM 20.06.2020, 16:47 Editör: Aysima Kortak
banner48

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu öğrencileri, göreve başladığı günden itibaren başarılı çalışmalara imza atan, heyecanına tüm eğitim paydaşlarını dahil etmeye çalışmasıyla tanınan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş için sürpriz bir video hazırlayarak Babalar Gününü kutladı.

“BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN COŞKUN BABA”   

İçinde bulunduğumuz Koronavirüs Salgını süreci nedeniyle okullarından, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından uzakta kalan, ancak eğitim etkinliklerinden kopmayan ve gündemi takip ederek gerçekleştirdikleri başarılı sosyal etkinliklerle de eğitim camiasının takdirini kazanan Şehit Ahmet Akyol İlkokulu öğrencilerinin evlerinde, Sınıf Öğretmeni Tezcan Yıldırım, Halk Oyunları Eğitmenleri Yasemin Güven ve Betül Koç gözetiminde hazırladıkları videoların birleştirilmesi ile oluşturulan kutlama mesajında Coşkun Bakırtaş’ın kızı Betül Esra ve oğulları Muhammed Akif ile Ömer Furkan’ın da kutlama mesajları yer aldı. Öğrenciler videonun sonunda Coşkun Bakırtaş’ın Babalar Gününü “Babalar Günün kutlu olsun Coşkun Baba!” mesajıyla kutluyor.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kutlama mesajını içeren videoyu gördüğünde çok duygulandığını ifade eden Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, “Şehit Ahmet Akyol İlkokulu öğrencilerimize nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.


Yorumlar (0)