banner2

banner1

banner22

Coşkun 19 Mayıs’ı kutladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Yaşar Coşkun, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için bir mesaj yayınladı.

GÜNDEM 18.05.2020, 15:01 Editör: Ebru Bulut
Coşkun 19 Mayıs’ı kutladı
banner48

İNANCIMIZ TAM

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Yaşar Coşkun, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için bir mesaj yayınladı. Başkan Çoşkun mesajında şu ifadelere yer verdi; “19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak Anadolu’nun bağımsızlık meşalesini yakan Gazi Mustafa Kemal’in gençlerimize armağan ettiği bu önemli günün 101’inci yıldönümünü kıvanç ve coşkuyla idrak ediyoruz. Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbali; istiklal şuuruyla yetişen siz asil ruhlu gençlerimize emanettir. Bu nedenledir ki; bizler, gençlerimizi el üstünde tutuyor, gençlerimizin geleceğine yatırım yapmayı, bu ülkenin geleceğine yatırım yapmak olarak telakki ediyoruz. Gençlerimizin de, damarlarındaki asil kan ve sahip oldukları milli ruh ve şuur ile ülkemizi bugünkü seviyesinden çok daha ileriye götüreceklerine inancımız tamdır.

TELAFİSİ OLACAK

Toplumumuzu etkisi alan koronavirüs pandemi sebebiyle bir bayram havasında kutlayamasak da, bunun telafisi olacaktır. Bedenen olamasa da kalben ve ruhen birlik olacak, bu günleri de atlatacağız. Benim buna inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle; Bize bu günü armağan eden Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kutsal vatan topraklarımızın bütünlüğü ve necip milletimizin selameti için canlarını feda ederek şehadete intikal eden aziz şehitlerimizi ve şehadete şahitlik eden kahraman gazilerimizi rahmet, minnet, şükran ve saygıyla anıyor, geleceğimizin teminatı olan tüm gençlerimizi, sporcularımızı ve halkımızı saygı ve özlemle selamlıyor, bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Yorumlar (0)