banner2

banner1

banner22

Çöpe atılan sebzelere tepki gösterdi

Tarım Kredi Kooperatifi tarafından çöplere atılarak israf edilen sebze ve meyveler, bir vatandaş tepki gösterdi. Sebzelerin kullanılabilecek durumda olduğu belirten vatandaş, bu sebzelerin ihtiyaç sahiplerine ücretsiz bir şekilde verilmesinin en doğu karar olacağını ifade etti.

GÜNDEM 09.04.2021, 15:09 Editör: Aysima Kortak
banner48

Haberlisin.com Whatsapp İhbar Hattımıza bir okurumuz tarafından gönderilen görüntüde, Tarım Kredi Koopertifi’ne ait sebze ve meyveler çöpe atıldığı görülürken bir vatandaş her hafta sebze ve meyvelerin bozularak çöpe atıldığını söyledi. Sebzelerin kullanılabilir durumda olduğunu ve ihtiyaç sahiplerine verilmesi gerektiğini de ifade etti.

“İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILMALI”

Sebze ve meyvelerin çöpe atılmasından rahatsız olan vatandaşımız, Haberlisin.com Whatsapp İhbar Hattımıza gönderdiği mesajda “Sakarya Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından her gün çöpe yiyecek atılıyor. Sebze ve Meyve gibi her türlü yiyecek var ve hepsi temiz, çürük değil. Bu soğuk havalarda ihtiyaç sahiplerine dağıtılması gerekirken bu şekilde israf yapılması çok yanlış” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)