banner2

banner1

banner22

Çocuklarını bırakıp kaçan Hatice bulundu

Sakarya'da iki çocuğunu bırakarak evden kaçan 33 yaşındaki Hatice Süt bulundu. Hatice, Esra Erol'un programında canlı yayında annesiyle yüzleşti. Annesi kızına dön çağrısı yaparken kızı canlı yayında 'tamam' cevabını verdi.

GÜNDEM 14.10.2021, 22:42 Editör: Ebru Bulut
Çocuklarını bırakıp kaçan Hatice bulundu
banner48

İNTERNETTE TANIŞIĞI KİŞİYLE KAÇTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Sakarya'da yaşayan Hatice Süt, 2 Ekim sabahı çocuklarını bırakıp evi terk etmiş. Daha öncede evi terk edip dönen ve kocasından ayrılmak istediği belirtilen Hatice Süt'ün annesi, dün Esra Erol'un programına katılarak kızının Tik Tok'ta tanıştığı bir kişiye kaçtığını iddia etmişti. Esra Erol, Hatice Süt'e ulaşarak annesi ile canlı yayında yüzleştirdi. Annesi canlı yayında kızı Hatice'ye; "İki çocuğu bırakıp nereye gittin? Biz sana ne yaptık da gittin yavrum?" diye sordu.

“AİLEM DESTEK OLSA BOŞANIRIM”

Hatice Süt ise annesine; "Anne baştan beri size söyledim. Yaşadıklarımı. Polisler olmasaydı belki neler olacaktı? Ailem çocuklarım için kocamla aramı düzeltmek için aramı yapmaya çalışıyorlardı. 11 senedir neler çektiğimi kimse bilmiyor. O gün benim üzerime yürüdü. Hakaret etti. İlk gittiğimde çocuğumun birini aldım. Düzenimi kurup diğerini de alacaktım. Bana 'çocuğu getir ne yapıyorsan yap' dendi. Çocuğumu geri götürdüm. Annemin evine gittim. Onlarda 'okul var' diye eşimin evine götürmek istediler. 'Gitmek istemiyorum' dedim. 'O zaman gitme' dediler. 'Okul var' diye sırf o eve gitmek zorunda kaldım. Ben boşanmak istediğimi söyledim.  Çocuklar için katlandım. Bir insanın da bir yere kadar sabrı var. Dün gösterdiğiniz kişi ilk gittiğimde bana yardım etti. Görümcelerim beni istemediler. O kadar peşime erkek taktılar rezil etmek için. Eşimin eniştesi evimi bastı. İşten eve geldim birisi önümü kesti. Ayrı ev tutmak istedim. Ailem destek olsa boşanırım" diye cevap verdi.

DÖN ÇAĞRISI

Annesi Hatice'ye; "Kendin sevdin kaçtın. Biz seni zorla mı verdik?  Senin gideceğin yer annenin, babanın evi. Dön yavrum. Çocuklar anne diye bağırıyor. Bunlara nasıl kıydın, bıraktım. Birisinin gözü görmüyor. Dönüyorsun, ev tutuyorsun çocuklarını yanına alıyorsun. Çocukların için gel ev tut. Sana Esra Erol'da yardımcı olacak" dedi. Canlı yayının sonunda annesi Hatice'ye dönecek misin? diye sordu. Hatice ise 'tamam' yanıtını verdi.

Yorumlar (0)