banner2

banner1

banner22

Çocukları örnek alalım

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı ve Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Adapazarı Belediyesi’nin düzenlediği ‘Gelin bir olalım, birlikte söyleyelim’ etkinliğine katıldı.

GÜNDEM 12.05.2018, 16:38
Çocukları örnek alalım
banner48

KARDEŞLİK VURGUSU

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Murat Bayrak 200 çocuğun 6 ay çalışarak oluşturduğu koruyu dinlemek üzere Orhangazi Kültür Merkezi’ne gitti. Bayrak, konser öncesi Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve koruda ki çocuklarla sohbet etti. Adapazarı Belediyesi Asitane Sevgi ve Kardeşlik Çocuk Korosu’nu dinledikten sonra yaptığı açıklamada “Ülkemizde ki barış ve huzuru bozmak isteyenler emellerine ulaşamayacaklar.  Türkiye Cumhuriyeti hiçbir ayırım yapmadan kardeşçe yaşayanların ülkesi” dedi

ÇOCUKLAR ÖRNEK ALINSIN

Türkiye’nin büyüdüğünü ve büyümenin bazı odaklar tarafından hazmedilemediğini belirten Bayrak “Çocukların yüreğinde ki saf ve temiz duygular örnek alınmalı. Sınırları kanla çizilmiş, bayrağı rengini kandan almış bir ülkeye kafa tutulamayacağını Çanakkale’de 15 Temmuz’da herkes gördü. Ancak ayak oyunlarıyla şahlanmamıza engel olmak isteyenlere karşı birlik olmamız lazım. 200 çocuğumuz bir olalım birlikte söyleyelim temasıyla sahne aldı. Çocukların yüreğinde ki sevgiyi ve kardeşliği örnek almamız lazım” dedi.

BİR OLURSAK BAŞARAMAZLAR

Bayrak açıklamalarını 24 Haziran seçimlerine değinerek sürdürdü. “Dünya beşten büyüktür diyen bir liderimiz var. Ülkesi için gecesini gündüzüne katıyor. 24 Haziran seçimlerinde insanlık için, vatanı-milleti için çalışanların kazanması için bir olmalıyız. Ya nasip diyerek bir yola çıktık. Çıktığımız bu yolda hedefimiz milletin hizmetkarı olmak. Rabbim nasip ederse meclis çatısı altında insanlığa hizmet etmeyi, liderimiz gibi gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. Bütün insanlığa tavsiyem çocukların yüreklerinde ki sevgiyi örnek alıp, vatanımız, milletimiz için bir olalım” dedi.

Yorumlar (0)