banner2

banner1

banner22

Çıtlak haberin merkezinde…

Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin takip ettiği www.haberlisin.com yazar kadrosunu güçlendiriyor. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Salih Çıtlak işveren ve çalışanları yakından ilgilendiren teknik bilgilendirmelerde bulunacak.

GÜNDEM 11.05.2020, 19:08
Çıtlak haberin merkezinde…
banner48

Haberin merkezi sloganıyla yayın hayatını sürdüren Haberlisin.com yazar kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti. On parmağında on marifet yeni yazarımız Salih Çıtlak haftalık yazılarıyla aramızda olacak. Çıtlak özellikle İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında teknik bilgiler aktaracak.

Salih ÇITLAK KİMDİR?

Sakarya’nın Karasu ilçesinde 21.12.1988 tarihinde doğdum. İlk, orta ve lise eğitimini Karasuda tamamladım. İlk lisans eğitimimi Sakarya Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya bölümünde tamamladım (2011). İş hayatıma 2013 yılında C sınıfı İş güvenliği uzmanı olarak, Adapazarı’nda faaliyet gösteren Onur Akademi OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) firmasında başladım. Bu esnada Okan Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İş sağlığı ve güvenliği programında yüksek lisanımı tamamladım (2014) 2014 sonrasında yine Sakarya’da faaliyet gösteren Adapozitif Enerji OSGB firmasında Sorumlu Müdür olarak göreve başladım ve hala bu görevime devam etmekteyim. Bu esnada Düzce Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümüne kayıt yaptırdım ve 2019 yılında mezun oldum.

Yorumlar (0)