banner2

banner1

banner22

“Çiftçimizin yanındayız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Sebahattin Kabasakal ve yönetim kurulu ile bir araya geldi.

GÜNDEM 13.04.2020, 17:22 Editör: Ebru Bulut
“Çiftçimizin yanındayız”
banner48

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Koronavirüs (COVİD-19) ile mücadele kapsamında Sakarya’da tarım adına önemli katkılar sunan çiftçilere yardım için Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Sebahattin Kabasakal ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. APEK tarafından çiftçiye dönük yapılan yardımları dinleyen Başkan Yüce, her zaman çiftçilerin yanında olduklarını, Koronavirüs kapsamında ekin yapılması için de gerekli çalışmaların olacağını ifade etti.

ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ

Başkan Ekrem Yüce, “Bizler bu zorlu mücadelede her vatandaşımız gibi çiftçilerimizin de yanında olmaya çalışıyoruz. 65 yaş üstü çiftçilerimizin ekin yapabilmeleri adına istişarelerde bulunduk. APEK Başkanımız da çiftçilere yönelik yapılan yardımlardan bizlere bahsetti. Vatandaşımızın bu zorlu dönemlerde yanında olmak bizim en büyük görevimiz. İnşallah ilerleyen zamanlarda çiftçilerimiz daha iyi koşullarda ekin yapabilecekler” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)