banner2

banner1

banner22

CHP’li vekiller ilçe ilçe gezdi

CHP Sakarya İl Başkanlığının düzenlediği programla birlikte parti üst yönetimi, il ve ilçe örgütleri iki gün boyunca halka bir araya geldi.

GÜNDEM 05.07.2021, 12:35 Editör: Ebru Bulut
CHP’li vekiller ilçe ilçe gezdi
banner48

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’in girişimleriyle Sakarya’ya iki gün boyunca demir atan CHP’liler kentin çeşitli bölgelerini ve farklı kesimlerini ziyaret ederek birebir temaslarda bulundular. Halkla bütünleşen partililer mahallelerde yaşanan sorunları, esnafın eve ekmek götürme derdini, gençlerin işsizlik problemlerini, çiftçinin yaşadığı sıkıntıları ilçe ilçe gezerek yerinde dinlediler.

“SAKARYA’DA AYAK BASMADIK YER BIRAKMADIK”

CHP Sakarya İl Başkanlığından da iki günlük yoğun programla ilgili şu açıklama geldi: “Sakarya'da 2 gündür şiddetle esen iktidar rüzgarının emekçileri; Genel Başkan Yardımcılarımız, Grup Başkanvekilimiz, Parti Meclisi Üyelerimiz, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız. Sakarya'da ayak basmadık yer, elini sıkmadık esnaf, derdiyle dertlenmediğimiz çiftçi, çayını içmediğimiz sanayici, halini hatırını sormadığımız vatandaş bırakmayacağız dedik. Dediğimizi de yaptık.”

“HALK SARAY SİYASETİNDEN BIKTI”

Halkın bir mesajı olduğunun da belirtildiği CHP Sakarya İl Başkanlığı’nın açıklamasının devamında şu ifadelere yer verildi: “Halktan bir ses duyduk: "Halk değişim istiyor!" Saray siyasetinden, işsizlikten, yoksulluktan, yolsuzluktan, halk ekonomik zorluklarla mücadele ederken, ikişer üçer maaş alan yandaşlardan, ihale rekoru kıran beşli çeteden usanmış ve sabırsızlıkla sandığı bekliyor. Bizi güler yüz tatlı dille karşılayan tüm Sakarya halkına da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çalışıyoruz, çalışacağız, başaracağız.”

Yorumlar (0)