banner2

banner1

banner22

CHP’li kadınlar maske dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Kadın Kolları, Serdivan’da kurulan Sosyete Pazarı’nda pazarcı esnafı ve vatandaşlara maske dağıttı. Büyük takdir toplayan CHP’li kadınlar, esnaf ve vatandaşların sorunlarını da dinledi.

GÜNDEM 12.07.2020, 18:13 Editör: Ebru Bulut
CHP’li kadınlar maske dağıttı
banner48

CHP’Lİ KADINLAR MASKE DAĞITTI

CHP Serdivan Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım, ilçe kadın kolları yönetimi ile birlikte Sosyete Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlara maske dağıttı.  Kadın kollarına, İlçe Başkanı Atilla Karahan’da eşlik etti. Poşetlenmiş maskeleri pazarda dağıtan CHP’li kadınlar, esnaf ve vatandaşlardan büyük ilgi görürken, esnaf ve vatandaşın sorunlarını da dinlediler. Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım, esnaf ve vatandaşların ilgisine teşekkür ederken, “Bizler CHP’li kadınlar olarak her şartta vatandaşımızın yanındayız. Covid-19 sürecinde de vatandaşlarımıza maske, zaman zaman dezenfektan ve hijyen malzemeleri ile destek olmaya çalışıyoruz. Bizlerin arkasında olan, desteğini esirgemeyen İl Başkanımız Ecevit Keleş, İl Kadın Kolları Başkanımız Azize Çeroğlu, İlçe Başkanımız Atilla Karahan’a ve yönetimlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

PAZARA ULAŞIMDA BÜYÜK SIKINTI YAŞANIYOR

Pazarcı esnafının yerinden memnun olmadığını da dile getiren Yıldırım, “Pazarcı esnafımız vatandaşın pazara ulaşımında büyük sıkıntı yaşadığını, Pazar yerine minibüs dahi işlemediğini belirterek, Pazar yerinin daha merkezi ve ulaşımı kolay olan bir bölgede olmasını istiyorlar. Bunun yanında vatandaşlar ise pazarın ateş pahası olduğunu ve hiçbir şeyin yanını yanaşamadıklarından dert yandılar” şeklinde konuştu. CHP’li kadınlar haftaya yine Sosyete Pazarı’nda maske dağıtımına devam edecekler.

Yorumlar (0)