banner2

banner1

banner22

CHP’li kadınlar çocukların yüzünü güldürdü

CHP Serdivan Kadın Kolları 3 yıldır sürdürdüğü ‘Çocuk mutlu ise anne mutludur’ projesine Hamitabat Mahallesi’nde devam etti. Mahallede çalmadık kapı bırakmayan CHP’li kadınlar, çocuklara masal, hikaye, yardımcı kaynak kitapları ve oyuncak dağıttılar.

GÜNDEM 24.03.2021, 16:31 Editör: Ebru Bulut
CHP’li kadınlar çocukların yüzünü güldürdü
banner48

“ÇALMADIK KAPI BIRAKMADIK”

CHP Serdivan Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım; “Yaklaşık 3 yıldır sürdürdüğümüz projemiz ile Serdivan’ı kar, kış, yağmur, çamur demeden karış karış dolaştık. Girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmadık. Ayrım yapmaksızın tüm çocuklarımıza ulaştık, ulaşmaya da devam ediyoruz. Hikaye kitapları, oyuncakları gören çocukların gözlerindeki o parıltı, yüzlerindeki o tebessüm dışarıdaki dondurucu soğukta inanın yüreklerimizi ısıtıyor. Onların mutluluğu bizlere daha çok çalışma, daha çok çocuğa ulaşma isteği veriyor. Çocukların mutluluğu hiç şüphesiz annelerinde yüzünü güldürüyor” dedi.

“İKTİDARA YÖNELİK BÜYÜK SERZENİŞLER VAR”

Yıldırım, ziyaretlerimizde mahalle muhtarları ile de görüşüp, mahallenin her türlü sorunları hakkında da bilgi alarak, ilgili mercilere ilettiklerini de belirterek, “Gittiğimiz her yerde büyük ilgi ve sevgi ile karşılanıyoruz. İnsanlarımız gerçekten çok zor şartlarda yaşam mücadelesi veriyor. İşsizlik almış başını gitmiş, baba evine ekmek götüremiyor. Gittiğimiz her yerde iktidara yönelik büyük serzenişler var” şeklinde konuştu. Yıldırım, ayrıca çocuklara dağıttıkları kitap ve oyuncakların temininde katkı sağlayan, kendisiyle birlikte kar kış demeden sahada çalışan herkese teşekkür etti.

Yorumlar (0)