banner2

banner1

banner22

CHP İl Başkanlığı ziyaretlerde bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanlığı İl Yöneticileri, şehirdeki siyasi parti il başkanlıklarıyla, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) ve Türk Tabipler Birliği’ni (TTB) ziyaret etti.

GÜNDEM 01.10.2020, 09:55
CHP İl Başkanlığı ziyaretlerde bulundu
banner48

CHP Sakarya İl Başkanlığı ilk olarak Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz ve beraberindekiler İl Başkanlığında ağırlandı. Buradaki birlikteliğin ardından CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, il yöneticileriyle beraber TTB Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Şube Başkanı Dr. Gökhan Gedikli, il yöneticilerini misafir etti. Daha sonra aynı heyet Saadet Partisi İl Başkanlığı ziyaret etti. Ziyarette Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Abay ve Başkan Keleş, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Buradaki ziyaretin ardından CHP Heyeti ADD Sakarya Şubesini ziyaret etti. Heyet, daha sonra İYİ Parti İl Başkanlığında küçük bir toplantı gerçekleştirdi. İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıda Sakarya ve Türkiye gündemine dair konuşuldu. Toplantının ardından CHP İl Yöneticileri son olarak Gelecek Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti. Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes heyeti misafir etti.

“SAKARYA’NIN HER KESİMİNE ULAŞMAK İSTİYORUZ”

Ziyaretlerin ardından İl Başkanı Ecevit Keleş bir açıklama yaparak, “CHP olarak Sakarya’da tüm kesimlere aynı mesafede durmaya, ilişkilerimizi güçlü tutmaya çalışıyoruz. Bizim işimizin her zaman milletin yararına çalışmak ve milletimiz için çalışmak. Bunu yapmak için de gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle halkın farklı kesimleri hakkında edindiğimiz bilgileri, onların gelecek hakkındaki düşüncelerini ve çevrelerinden beklentilerini öğrenmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda Sakarya’nın farklı siyasi parti il başkanlıklarına ve sivil toplum kuruluşlarına düzenlediğimiz ziyaretlerde, gündeme dair sohbetler yaparak analizler gerçekleştiriyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında bizi güler yüzle karşıladığı için tüm başkanlarıma da ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)