banner2

banner1

banner22

Cesaretin böylesi

Arifiye İlçesi’nde uzun yıllar tül perde fabrikası olarak çalışan fabrikaya uyuşturucu baskını. Çevreye elektronik işine gireceklerini söyleyen fabrikanın yeni sahipleri uyuşturucu imalatı için özel tezgah kurmuşlar

GÜNDEM 11.02.2019, 11:38
Cesaretin böylesi
banner48
Ramiz Kaan OKTAR
OLAY YERİNDEN BİLDİRİYOR
Arifiye İlçesi’nde bulunan bir fabrikaya sabah saatlerinde polis baskın yaptı. Daha önce tül perde fabrikası olarak çalıştırılan fabrikanın el değiştirdikten sonra gizemli bir havaya bürünmesi dikkat çekmişti. Fabrikayı devir alan şahıslar camları siyah film kaplatıp, güvenlik tedbirlerini üst seviyeye çıkarmaları merak uyandırmıştı. Şahıslar “elektronik işine gireceğiz” diyerek açıklamışlar yapılan düzenlemeyi.

SİYAH CAM VE MOR IŞIKLAR...
Sabah saatlerinde polis ekipleri Arifiye’de ki fabrikaya baskın yaptı. Dışarıdan bakıldığında siyah film kaplı camlar ve tel çitlerle güvenlik tedbirlerinin artırıldığı gözlenen fabrikanın skunk adı verilen uyuşturucu için özel tasarlandığı öğrenildi. Polis ekipleri fabrikanın içerisine kimseyi almazken, mor ışıklarla döşenmiş özel bir hattın olduğu gözlendi.

AÇIKLAMA YAPMADI
Sabah 09.00 sularında fabrikaya gelen ekiplerin içeride ki çalışması halen devam ediyor. Polis ekipleri yapılan çalışma ile ilgili açıklama yapmadı. Uyuşturucu imalatı yapıldığı öğrenilen fabrikanın sahibi ya da sahiplerinin gözaltına alınıp alınmadığı yönünde de her hangi bir bilgiye ulaşılamadı.
DETAYLAR GELECEK
 
 
Yorumlar (0)