banner2

banner1

banner22

Cenazeye Yüce de katıldı…

Uzun süredir hastalıkla mücadele eden fakat kimsesiz ve çevresi olmadığı için sesini duyurmayan Hayrettin Hayva, son günlerini kimsesiz olarak tamamlamadı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Çevre Sağlık Komisyon Başkanı, Büyükşehir Meclis Üyesi Recep Yeşil ile Hacıoğlu Mahalle gençliği insanlık örneğine hep birlikte imza attı.

GÜNDEM 13.06.2019, 15:26
Cenazeye Yüce de katıldı…
banner48
Hacıoğlu Mahallesi gençliğinin girişimleriyle başlayan insani hareket Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin talimatı ve ilgisiyle çoklu organ yetmezlik sorunu çeken, vatandaşa insani ve sıcak el ulaştı. Yoğun bakımda tedavi gören Hayrettin Hayva, gördüğü tedaviye rağmen hayatını kaybetti.
 
 Son günlerini ilgi altında tamamlayan Hayva'ya sahip çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ‘son görev’ ile ilgili son görevini yaparak, cenaze namazında da hazır bulundu. Cenaze, Hacıoğlu Gıyasettin Camii’nde kılınan namazının toprağa verilirken, mahalle sakinleri Hayva’ya sahip çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye başkanına teşekkürlerini iletti.
 
Yorumlar (0)