banner2

banner1

banner22

Celp işlemleri e-Devlet'ten yapılacak

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, "Sevke tabi yükümlülerin seçim ve sınıflandırma sonuçları 28 Mayıs'ta e-Devlet üzerinden duyurulacak. Sevk sürecindeki tüm işlemler e-Devlet'ten yapılacak." Denildi.

GÜNDEM 22.05.2020, 14:53 Editör: Ebru Bulut
Celp işlemleri e-Devlet'ten yapılacak
banner48

28 MAYIS'TA E-DEVLET ÜZERİNDEN DUYURULACAK

Milli Savunma Bakanlığı, celp işlemleriyle ilgili bir açıklama yaptı. MSB'den yapılan açıklamada, "Sevke tabi yükümlülerin seçim ve sınıflandırma sonuçları 28 Mayıs'ta e-Devlet üzerinden duyurulacak" denildi. Sevk sürecindeki tüm işlemlerin e-Devlet'ten yapılacağı ve zorunlu durumlar dışında askerlik şubelerinde işlem yapılmayacağı bildirildi.

10 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamalar şöyle:  Barış Pınarı Bölgesine 19 Mayıs gecesi sızma girişiminde bulunan 10 PKK/YPG'li terörist, komandolarımız tarafından etkisiz hale getirildi. Terörle mücadele harekatı kapsamında 1 Ocak'tan bu yana yurt içi ve dışındaki bütün operasyon bölgelerinde 1445 terörist etkisiz hale getirildi. FETÖ ile mücadele kapsamında 15 Temmuz 2016'dan bugüne 19 bin 495 kişi TSK'dan ihraç edildi, 4 bin 682 kişi hakkında adli ve idari süreç devam ediyor.

Yorumlar (0)