banner2

banner1

banner22

Çelik'ten Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret

24 Haziran seçimleri için Ak Partiden aday adayı olan Osman Çelik Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

GÜNDEM 12.05.2018, 09:02
Çelik'ten Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret
banner48

Eğitim, siyaset ve güncel konuların konuşulduğu, son derece sıcak samimi bir ortamda geçen ziyarette Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen gündemlerinde olan performans değerlendirme taslağı, eğitimde şiddet ve memurlar için talep ettikleri bayram ikramiyeleri üzerine değerlendirmelerde bulundu.

‘Osman Çelik önemli bir marka’

Ziyarette ev sahibi olarak konuşan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; “Teşkilatçılığı, mütevazı kişiliği ve çalışkanlığı ile kendisini AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı döneminde tanıma fırsatı bulduğum Milletvekili aday adayımız Osman Çelik’e en kalbi duygularımızla başarılar dilerim. Rabbim çıktığı bu yolda yar ve yardımcısı olsun. Genç, dinamik ve teşkilatın içinden yetişmiş her kademesinde görev almış bir kişi olarak Osman Çelik isminin önemli bir marka olduğunu düşünüyoruz. Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı döneminde eğitime yönelik son derece başarılı çalışmalarına şahidiz. Bizler Eğitim-Bir-Sen olarak yerli ve milli bir duruş sergileyen, milletin hassasiyetlerine dikkat eden, milli manevi değerleri taşıyan siyasetçileri bürokratları her zaman desteklemişizdir ve yine kökü içerde olan vizyon sahibi, ufuk açıcı milletvekillerine sahip olmaktan mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.

‘Cumhurbaşkanı izinde çalışmalara devam’

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Osman Çelik, ziyaretin çok sıcak ve samimi bir ortamda geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Çelik, ‘Ülkemiz için vatanımız için tüm İslam alemi için çalışmaya devam edeceğiz. Partimiz teşkilatımız genel başkanımız takdir buyururlarsa bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Aksi bir durumda ise davaya küsmeden yorulmadan partimizin ilkeleri doğrultusunda reisimizin izinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz’ dedi.

Ziyaret sonunda Murat Mengen, Osman Çelik’e Bilge Sendikacı Mehmet Akif İnan kitabı takdim etti.

 

Yorumlar (0)