banner2

banner1

banner22

Çark Caddesi'nde iğrenç olay!

Çark Caddesi’nde yaşayan E.A. isimli bir erkek, karşı apartmanda oturan A.A. isimli kadına dönerek mastürbasyon yaptı. İğrenç görüntüyü cep telefonuyla kaydeden A.A. isimli kadının şikayeti üzerine E.A. isimli şahıs gözaltına alındı.

GÜNDEM 22.02.2021, 23:09 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

İĞRENÇ ANLARI KAYDETTİ!

Semerciler Mahallesi 791 Nolu Sokakta meydana gelen olayda; alkollü olduğu tespit edilen E.A. isimli şahıs, karşı apartmanda yaşayan A.A. isimli kadının dairesine bakarak mastürbasyon yapmaya başladı. Elindeki bardaktan bir şeyler içerek mastürbasyon yapmaya devam eden E.A.’yı fark eden A.A. isimli kadın, o iğrenç anları cep telefonuyla kaydederek polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, şahsı gözaltına alarak Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne götürdü.

ADLİYE’YE SEVK EDİLECEK!

Polise giderek şikayetçi olan A.A.’nın verdiği ifadesinde; E.A.’nın bir süredir cam ve pencerelerini kapatmadan evinde yarı çıplak halde gezdiğini ve daha öncede kendi dairelerine bakarak kendilerini gördüğünde mastürbasyon yaptığını söylediği öğrenilirken gözaltına alınan E.A. ise ilk ifadesinde evde yalnız yaşadığını ve film izledikten sonra tek başına olduğu için mastürbasyon yaptığını söylediği öğrenildi. İfade sonrası nezarethaneye konulan E.A.’nın yarın adliyeye sevk edileceği belirtildi.

Yorumlar (0)