banner2

banner1

banner22

Can suyu olacak

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, AK Parti genel başkan yardımcısı ve Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz ile Ankara’da görüşerek Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yapılan Nakdi yardımlardan yararlanamayan kulüpler için müjde verdi.

GÜNDEM 19.03.2021, 09:30 Editör: Ebru Bulut
Can suyu olacak
banner48

YARDIM MÜJDESİ

Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yapılan Nakdi yardımlardan yararlanamayan kulüpler için ASKF Başkanı Yaşar Zımba, AK Parti genel başkan yardımcısı ve Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz ile Ankara’da görüştü. Başkan Yaşar Zımba, yardım alamayan kulüplerin durumlarını Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz’a anlattı ve yardım alması gereken 76 kulüp listesini Ali İhsan Yavuz’a verdi. Listeyi inceleyen Ali ihsan Yavuz, Gençlik ve spor bakanlığı ile gerekli görüşmeleri yaparak en kısa zamanda yardım alamayan kulüplerin yardımları gelecek müjdesini verdi.

KULÜPLERE CAN SUYU OLACAK

ASKF Başkanı Yaşar Zımba “Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yapılan nakdi yardımlardan, elimizde olmayan nedenlerden dolayı 76 Futbol kulüplerimiz istenilen şekilde yararlanamamıştı. Ankara’da, AK Parti genel başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile görüştük ve hemen bakanlığı arayarak gerekli talimatları verdi. Genel Başkan yardımcımız girişimleri ile İnşallah yardım alamayan kulüplerimizde en kısa zamanda nakdi yardımlarını alacak. Bu yardımlar, bu Pandemi döneminde kulüplerimize Can suyu olacak. Genel başkan yardımcımıza kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)