banner2

banner1

banner22

Çamur at izi kalsın!

Başkan Mehmet Yaşar Demirel, yaklaşan Hendek Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimi öncesi, sessizliğini bozdu.

GÜNDEM 17.07.2021, 15:07 Editör: Nisa Çoban
Çamur at izi kalsın!
banner48

Başkan Demirel, seçimler sokakta dedikodu yaparak kazanılmaz. Çamur at, izi kalsın mantığıyla hareket edenler, önce bir kendilerine baksınlar, dedi.

SOKAK DEDİKODUSU, ESKİ BAŞKANA YAKIŞMIYOR!

Başkan Demirel, uzun yıllar Hendek'te belediye başkanlığı yapmış, eski milletvekili sıfatı almış bir siyasetçinin sokakta ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım hakkında dedikodu yapmasına üzülüyorum. Üzüntüm dedikodu yapan siyasetçinin şahsıyla ilgili değildir, aksine Hendek'te geçmişte temsil ettiği makamlarla ilgilidir. Eski belediye başkanı sıfatı taşıyan bir siyasetçinin, şahsımla ilgili sokak dedikodusu yapması, hoş bir davranış değil, dedi.

BİZİ BİLEN BİLİR, BİLMEYEN DE KENDİ GİBİ BİLİR...

Başkan Demirel, açık oylama ile ilgili üyelerimizi el kaldırma konusunda tehdit ettiğimiz konuşuluyor. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın üyeler üzerine, iddia edildiği gibi bir baskısı olmamıştır. Üyelere baskı yaptığımız şeklindeki iddialar ve söylemler, demokrasi adına çok çirkin konuşmalardır. Kaldı ki Kooperatif personeli içinde de üyelere baskı yapacak bir personelimiz yok. Bizi bu tip çirkin iddialarla suçlayanlar, önce bir kendilerine baksınlar. Geçmişte aldığı sıfatları koz olarak kullanıp üyelere baskı yapan, eski başkanın ta kendisidir. Sayın başkan! Sizin bu iddialarınıza sadece gülüyorum. Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir. Bir çok seçime girdim, girdiğim seçimlerin hangisinde üyelerimize baskı yaptım? Bu yüzden üyelerimiz sokak dedikoducularına en güzel cevabı sandıkta versinler. Kooperatif üyelerimiz seçim günü (25 Temmuz Pazar günü) çekinmeden gelip, kendi hür iradesiyle başkanını seçsin, dedi.

Yorumlar (0)