banner2

banner1

banner22

“Çalışanların durumu göz önünde bulundurulmalı”

Ekonomi gündemi ile acil olarak toplanan İYİ Parti Divan kurulu, mağdur olan veya olmayan her esnafın dükkan önlerine turuncu bayrak asarak, tepkilerini dile getirmeleri gerektiğini belirtti.

GÜNDEM 26.03.2021, 11:01 Editör: Gizem Demirsoy
“Çalışanların durumu göz önünde bulundurulmalı”
banner48

ESNAFIN HAKKINI KORUMAK

Ekonomi gündemi ile acil olarak toplanan İYİ Parti Divan kurulu, mağdur olan veya olmayan her esnafın dükkan önlerine turuncu bayrak asarak, tepkilerini dile getirmeleri gerektiğini belirtti. Yapılan toplantı ile ilgili yazılı basın açıklaması yapan İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: ''Esnafların hakkını korumak ve bir an önce kontrollü olarak açılmalarını sağlamak gerekiyor. Ay sonu kısa çalışma ödeneği bitiyor. Bu durum hizmet sektörü çalışanları için daha büyük sorunlara yol açacaktır. Kararlar alınırken çalışanların da durumu göz önünde bulundurulmalıdır'' diye ifade etti.

TURUNCU BAYRAK

Kılıçaslan, yaptığı yazılı basın açıklamasında her zaman esnafın, çalışanın yanında olacaklarını belirterek: ''Mağdur olan veya olmayan her esnaf bu durumu protesto etmek için dükkanlarına turuncu bayrak asarak 'biz buradayız ve bizi görün' demesi gereklidir. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca mutlaka görevinden istifa etmelidir. Bugünden sonra söylediklerinin hiçbir hükmü kalmamıştır.

Yorumlar (0)