banner2

banner1

banner22

Büyüka elektrik faturasına isyan etti

Sakaryalı spor yazarı Şansal Büyüka, Kayalar'daki evine gelen 2 bin 381 liralık elektrik faturasına isyan etti. Büyüka, faturaya itiraz edeceğini duyurdu.

GÜNDEM 09.12.2020, 15:55 Editör: Ebru Bulut
Büyüka elektrik faturasına isyan etti
banner48

Sakaryalı spor yazarı Şansal Büyüka, Milliyet Gazetesi'nde yayınlanan söyleşisinde Kayalar'daki evine gelen 2381 liralık elektrik faturasına itiraz edeceğini açıkladı. 13 gün kaldığı eve 2 bin 381 lira elektrik faturası gelmesinin şokunu yaşayan Büyüka, “Korkunç... Bunun adı “soygun” olmalı... Elbette itiraz edeceğim, cevabı merak ediyorum” dedi.

İŞTE BÜYÜKA'NIN O YAZISI;

Soygun sanki!

Pandemiden bu yana İstanbul’da değilim. Ya Sakarya’daki köy evindeyim ya da Bodrum’da... 8 Haziran’da Bodrum’a gittim, 15 Kasım’da döndüm. O süre içinde ne Sakarya’ya, ne İstanbul’a geldim.

Kasım 17 gibi Sakarya’ya köy evine döndüm. Haziran ayı ile 17 Kasım arasında Sakarya’daki eve hiç gelmedim, bir gün kalmadım. Bir lamba hariç, bahçe elektriği yanmadı, evde sadece iki buzdolabı çalıştı.

Tam 4 aydır Sakarya’da yokum. 17 Kasım’da geldim, kasım ayında sadece 13 gün evde kaldım. Şimdi sıkı durun; 30.11.2020 tarihiyle elektrik faturası geldi, tam 2381 lira... Bir de yazıyla yazayım; İki bin üç yüz seksen bir lira...

Korkunç... Bunun adı “soygun” olmalı... Elbette itiraz edeceğim, cevabı merak ediyorum.”

Yorumlar (0)