banner2

banner1

banner22

Büyük beğeni topladı

Türkiye genelinde KYK Yurtlarında kalan öğrencileri Mehmetçik'e destek olmak için odalarındaki ışıklarla 'Bahar', 'Bahar Kalkanı' ve 'TSK' yazdı.

GÜNDEM 04.03.2020, 12:32 Editör: Ebru Bulut
Büyük beğeni topladı
banner48

MEHMETÇİK İÇİN DUA EDİLDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'ne bağlı KYK yurtlarında kalan üniversite öğrencileri, Suriye'nin İdlib kentinde devam 'Bahar Kalkanı Harekatı'nda görevli Mehmetçik'e destek olmak için 21.00 itibarıyla odalarındaki ışıkları aynı anda yakarak yurt binasında 'Bahar', 'Bahar Kalkanı' ve 'TSK' yazdı. Öğrenciler daha sonra yurt bahçesinde Türk Bayrağı açarak İstiklal Marşı'nı okudu ve kahraman Mehmetçik için dualar ettiler. KYK öğrencilerinin kahraman Mehmetçik için gerçekleştirdiği bu anlamlı destek ise vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

MEHMETÇİKLERİMİZE SELAM GÖNDERDİK

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından vatanımızı korumak için başlatılan 'Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiklerini ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, “Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı KYK Yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz ile birlikte Mehmetçiğin yanında olmak, onlara selamlarımızı, dualarımızı ve desteklerimizi göndermek anlamında tüm yurt öğrencilerimizin katılımı ile etkinlikler düzenlendik. Personellerimiz, uzmanlarımız ve öğrencilerimiz ile birlikte Mehmetçiğimiz için dualar okuyarak, Mehmetçiğimize selam gönderdik. Desteğimizle, gayretimizle ve dualarımızla her zaman Mehmetçiğimizin yanındayız ve de devletimizin milletimizin bütünlüğü için yanında olmaya devam edeceğiz “şeklinde konuştu.

SAKARYA MEHMETÇİK İÇİN TEK YÜREK OLDU

Öte yandan ilçelerdeki Yurt öğrencileri Bahar Kalkanı Harekatını desteklemek için yurt önünde bayraklar açarak, İstiklal Marşı okuyarak dualar etti.

Yorumlar (0)