banner2

banner1

banner22

Bütün personeller iyileşti

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar, Korona süreci içinde virüs kapan personelin tamamen iyileştiğini ifade etti.

GÜNDEM 15.06.2020, 17:27 Editör: Ebru Bulut
Bütün personeller iyileşti
banner48

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar, hastanenin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Korona süreci içinde gece gündüz çalışan tüm hastane personeline teşekkür etti. Prof. Dr. Çakar Mart ayından itibaren ülkemizde koronavirüs pandemisi başladığını ifade ederek, bu süreçte ilimizde de vakaların görülmesi üzerine hastanelerinin pandemi hastanesi ilan edildiğini ifade etti. Başhekim Çakar yaptığı paylaşımda şu ifadelerini kullandı:

BÜTÜN PERSONELLER İYİLEŞTİ

“Hastanemizde akademisyenlerden ve klinik sorumlularından oluşan istişare kurulu oluşturduk. İstişare kurulu gelişmelere paralel olarak toplandı ve kararlar aldı. Vaka sayıları arttıkça tüm servisleri ve yoğun bakım ünitelerini Covid hastalarına ayırdık. Covid-19 ile ilgili eğitimler düzenledik. Yeni çalışma düzenleri oluşturduk. Ekipman noktasında hiçbir personelimiz sıkıntı yaşamadı. Çalışanlarımız arasında Covid’e yakalananlar oldu, şükürler olsun ki hepsi iyileşti, tekrar hepsine geçmiş olsun diliyorum. Hastanemize maddi destek veren Sakaryalı iş adamlarına teşekkür ediyorum. Bu süreçte gösterdiğiniz gayret ve özveri için teşekkürlerimi iletmek istiyorum, hayatınızda başarı ve mutluluklar diliyorum. Sağlıcakla kalın.”

Yorumlar (0)