banner2

banner1

banner22

Bülent Uygun sağlığına kavuştu

Koronavirüs tedavisi gören teknik direktör Bülent Uygun, testinin negatif çıktığını sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak duyurdu.

GÜNDEM 22.11.2020, 13:48 Editör: Ebru Bulut
Bülent Uygun sağlığına kavuştu
banner48

TESTİ NEGATİF ÇIKTI

5 Kasım’da Teknik direktör Bülent Uygun, sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı.18 gündür tedavi gören Uygun sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaparak koronavirüs testinin negatif çıktığını söyledi.  Sağlığına kavuştuğunu ve zor günleri atlattığını söyleyen Uygun maske, mesafe ve hijyene dikkat edilmesi konusunda da uyarılarda bulundu.

“TEDBİRLERE MUTLAKA UYUN”

Sevgili dostlarım, Covit-19 testimin negatife dönmesinin mutluluğunu yaşıyorum. 16 günlük yoğun tedavimin ardından sağlığıma elhamdülillah kavuşmuş durumdayım. Öncelikle çok zor günler geçirdim bu günlere Allah’a şükür ediyorum. Başta futbol oynadığım takımlar ile çalıştığım takımlarımızın taraftarları tarafından duaları bana çok manevi güç verdi Allah hepsinden razı olsun. Lütfen sizden ricam Maske Mesafe Hijyen dikkat etmeniz. Covit-19 sürecinde çok ama çok yoğun ve ağır şartlar altında çalışan sağlık çalışanlarımıza benim iyileşme sürecimde tedavileriyle katkı sağlayan başta doktorum sevgili @yelda çelen @memorial Hastanesi sağlık çalışanlarına da en özel teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Değerli dostlar covit-19 ile tanışma hikayem nasıl geçtiğini fark edemeden maalesef aileme de bulaştırdım. Bu süreçte hasta olmaktan çok aileme bulaştırmanın verdiği endişe ve kaygı vicdan azabı beni hastalıktan daha çok yıprattı. Siz siz olun lütfen mesafe ve sağlık bakanlığımızın önerdiği tedbirleri mutlaka uyun. Sizde bu zorlu geçen süreci yasamamak için lütfen yetkililerin tavsiye ettiği tüm kurallara uyun. Sevgi ve sağlıkla kalın Allah’a emanet olun. TD Bülent Uygun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)