banner2

banner1

banner22

Bu Kurban Bayramı’nda da kendilerini kestiler

Kurban Bayramının ilk gününde Sakarya genelinde kurban kesimi sırasında kendini yaralayan 46 kişi hastanelere koştu. Sol elinden yaralanan 27 yıllık Faik Toygar, “Hep haberlerde izlerdim, demek ki bizde haber olacakmışız” dedi.

GÜNDEM 31.07.2020, 10:44
banner48

“HEP HABERLERDE İZLERDİM, DEMEK Kİ BİZDE HABER OLACAKMIŞIZ”

Kurban Bayramının ilk günü saat 10:30’a kadar şehir genelinde kurban kesiminde kendisini yaralayan 46 kişi, başta Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Toyotasa Acil Yardım Hastanesi olmak üzere hem ilçe devlet hastanelerine hem de özel hastanelere başvurdu. Kurban kestiği sırada dengesini kaybeden ve sol elinin avuç içiyle başparmağını kesen 27 yıllık kasap Faik Toygar, “Bir an dengemi kaybettim, boşluğa geldi elim ve bu olay oldu. 27 yıllık kasabım, bugün yevmiyeli çalışıyordum. Nasip böyleymiş, hep haberlerde izlerdim, demek ki bizde haber olacakmışız” dedi.

YARALARINI SAKLAMAK İSTEDİLER

Acemi kasapların çoğu hastanelere özel araçlarıyla gelirken bazı vatandaşlar ise 112 ekiplerinden yardım istedi. Hastane girişlerinde basın mensuplarını gören bazı acemi kasaplar yaralarını saklamak isterken bazıları ise gülerek yaralanan yerlerini gösterdi.

Yorumlar (0)