banner2

banner1

banner22

Bu günlerde bitecek

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç Ramazan Bayramının ilk gününde Kızılay ile birlikte şehrin çeşitli bölgelerinde gıda yardımı dağıttı. Övüç, Sakarya ile gönül bağı olduğunu belirterek kurallara uyan herkese teşekkür etti.

GÜNDEM 24.05.2020, 14:25 Editör: Aysima Kortak
banner48

MB Organizasyon Mesut Büyükarslan’ın davetlisi olarak Ramazan Bayramını Sakarya’da geçirecek olan sosyal medya fenomeni Murat Övüç, Serdivan Kızılay Şubesi ile şehrin birçok noktasında yardım götürdü. Gittiği evlerde sevgi gösterileriyle karşılanan Övüç, “Neden Sakarya?” sorusuna “Sakarya’yı çok seviyorum. Bu kentle gönül bağım var” dedi.

HAYRANLARINI MUTLU ETTİ

Yaptığı çıkışlar ve organizasyonlarla ülkenin yakından tanıdığı sosyal medya fenomeni Murat Övüç, bayramın ilk günü Sakarya sokaklarında gıda yardımı dağıttı. Kızılay gönüllüleriyle evlere giden Övüç, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Övüç’ün hayranlarıyla buluşmasında sosyal mesafe kuralına dikkat edildiği gözlendi. Sakarya’yı çok sevdiğini ifade eden Övüç “Sakarya’yı çok seviyorum gönül bağım ve burada bana destek veren çok özel iş adamları var. Herkes bayramın birinci günü evlerinde huzurlu, mutlu oturuyorlar.  Kızılay’ın vasıtasıyla birçok aileyi mutlu ettik. Allah herkese güzel bayramlar geçirmeyi nasip etsin” dedi.

“KADINLAR MATİNESİ BAŞLAYACAK”

Kadınlar matinesinin en çok tercih edilen isimlerinden olan Murat Övüç, kadınlar matinesi ile ilgili hazırlıkların yapıldığını, belli şehirlerde programların netleşmeye başladığını ifade ederek, “Çok yakın zamanda alınmış işler var. Yetkililerin açıklamasının ardından şehir şehir dolaşacağız. Sakarya, İzmir, Adana gibi birçok yere gideceğiz. Kadınlar benim için çok önemli, onlar gelip beni dinliyorlar bana değer veriyorlar. Bütün kadınlar çok özel ve kadına şiddete hayır diyoruz” diyerek hayranlarına takipte kalmalarını söyledi.

“KURALLARA UYULDUĞU İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün Kızılay ekibiyle gıda yardımına çıkmasına Haberlisin.com ekibi de eşlik etti. Hilal Karıncalı, sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ten Sakaryalılara mesajı olup olmadığını sordu “Sakarya çok özel bir yer. Sakaryalı hanımefendilere, beyefendilere, küçük kardeşlerime ve Türkiye’de bulunan herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Bir süreç atlatıyoruz ve korona bitiyor. Tüm Türkiye’ye teşekkür ediyorum kurallara uyduğunuz için, büyük bir iyilik yaptığınız ve birçok insanı mutlu ettiğiniz için” dedi.

Yorumlar (0)