banner2

banner1

banner22

Bu görüntüler pes dedirtti

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında uygulanan sosyal mesafe ve maske kuralı Kazımpaşa Beşevler- Adapazarı arasında yolcu taşımacılığı yapan bir minibüste hiçe sayıldı.

GÜNDEM 12.08.2020, 15:03 Editör: Ebru Bulut
banner48

GÖRÜNTÜLER PES DEDİRTTİ

Kazımpaşa Beşevler- Adapazarı arasında yolcu taşımacılığı yapan yapılan denetimlere rağmen minibüsün tıka basa yolcu taşıdığı, tüm koltukların dolu olduğu ve ayakta çok sayıda yolcu olduğu görüldü. Tamamen dolu olan bir minibüs sosyal mesafe ve maske kurallarını da hiçe sayması pes dedirtti. Bir yolcu tarafından Haberlisin.com Whatsapp ihbar hattına atılan görüntüde sorumsuzluk gözler önüne serildi. Minibüs şoförünün hem maske kuralına uymadığı görülen görüntülerde yolcu kapasitesini aşarak yolcu aldığını ve sosyal mesafeye de uymadı açıkça görülüyor.

DÜN DENETİM YAPILMIŞTI

Öte yandan dün Türkiye genelinde polis ekipleri koronavirüs önlemleri kapsamında eş zamanlı olarak toplu taşıma araçlarına yönelik denetim yapmıştı. Yapılan denetimlerde yolcu otobüsü şoförlerine maske ve sosyal mesafe kurallarına hakkında uyarılarda bulunulmuştu.

Yorumlar (0)