banner2

banner1

banner22

Bu acıya yürek dayanmaz!

13 yaşındaki oğlunun bulunması için 3 gün boyunca nehir kenarında bekleyen Baba Muammer Serbest, evladının cansız bedenini görünce sinir krizi geçirdi.

GÜNDEM 16.06.2020, 15:59 Editör: Ebru Bulut
banner48

PAZAR GÜNÜ SUYA KAPILMIŞTI

Pazar günü arkadaşlarıyla birlikte serinlemek için Adapazarı ilçesi Turnadere mevkiinde Sakarya Nehri’ne giren Gökdeniz Serbest’in cansız bedenine ulaşıldı. AFAD, Kocaeli Deniz Polisi ve gönüllüler tarafından üç gündür sürdürülen arama tarama çalışmalarının ardından, suya girdiği yerin 500 metre ilerisinde çamura saplanmış olarak bulunan Gökdeniz Serbest’in cansız bedeni sudan çıkarıldı.

ACILI BABA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Oğlunun bulunması için nehir kenarında üç gündür bekleyen baba Muammer Serbest evladının cansız bedenini görünce sinir krizi geçirdi. Acılı baba yere yığılırken ekipler olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Gökdeniz Serbest’in annesinin de bir süre önce vefat ettiği ve babasıyla yaşadığı öğrenildi.

OTOPSİYE GÖNDERİLDİ

Üç günlük arama çalışmalarının ardından sudan çıkarılan 13 yaşında ki Gökdeniz Serbest’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Otopsi Merkezi’ne kaldırıldı. 13 yaşında ki çocuk otopsinin ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

Yorumlar (0)