banner2

banner1

banner22

Bölgede arama çalışması başladı

Serdivan İlçesinde dün gece saatlerinde eski bir çanta içerisinde bulunan ve insana ait olduğu kesinleşen cesedin bulunduğu bölgede emniyet ekipleri arama çalışmaları başlatırken, içinde ceset olan bir başka çantanın daha bulunduğu öğrenildi.

GÜNDEM 13.01.2021, 11:56 Editör: Ebru Bulut
banner48

NE OLMUŞTU?

Dün akşam saatlerinde Serdivan İlçesi Yazlık Mahallesi ile Adapazarı İlçesi Karakamış Mahallesi sınırında yer alan Çark Deresi içerisinde eski bir çanta içinde insana ait olduğu düşünülen et ve kemik parçaları bulunmuş, parçalar incelenmek üzere Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde yer alan Otopsi Merkezine götürülerek incelemeye alınmıştı. İlk belirlemelere göre; bir insana ait olduğu tespit edilen parçaların bir kol ve bacağa ait olduğu ortaya çıkmıştı. Yapılan ilk inceleme sonrası parçalardan alınan doku örneği, DNA profilinin çıkartılarak kayıp başvurularıyla karşılaştırılması amacıyla İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti.

OLAY YERİNDE BİR ÇANTA DAHA BULUNDU!

Öte yandan dün içerisinden insana ait kemik ve et parçaları çıkan çantanın bulunduğu bölgede Sakarya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri ve Olay Yeri İnceleme ekiplerince geniş çaplı arama çalışması başlatılırken olay yerinin yakınlarında içinde bir cesedin daha olduğu çanta bulundu. Bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğüne bağlı Dalgıç Polislerde olay yerine geldi.

Yorumlar (0)