banner2

banner1

banner22

'Biz hazırız'

Sakaryaspor’un tamamlanamayan kongresi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yazılı bir açıklama yayınladı.

GÜNDEM 23.06.2019, 19:19 30.11.-0001, 00:00
'Biz hazırız'
banner8
Başkan adaylarının listelerini geri çektiği kongre sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce birlik ve beraberlik mesajı veren yazılı bir açıklama yayınladı. Başkan adayı Cumhur Genç’in ‘Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce arayıp adaylıktan çekilmemi istedi’ iddiasına değinilmeyen yazılı açıklamada ‘Başkan kim olursa olsun. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız” denildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından basına servis edilen haber şöyle;
Sakaryaspor kongresinde konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Sakaryaspor sevgisi özeldir, tutku meselesidir. Şehrimizin markası Sakaryaspor için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Sakaryaspor’un başkanı kim olursa olsun biz birlik ve beraberlik içerisinde takımımızın yanında olacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor Olağanüstü Kongresi’ne katıldı. Kongrede kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Yüce, Sakaryaspor sevgisinin bir tutku olduğunu ifade ederek, Sakaryaspor’un her zaman yanında olacaklarını dile getirdi. Başkan Yüce, üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını da belirtti.

Sakaryaspor için biz hazırız

Başkan Yüce’nin kongrede yaptığı konuşma ise şu şekilde; “Öncelikle Cevat Ekşi’ye Sakaryaspor başkanlığı döneminde gösterdiği uyum ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Sakaryaspor sevgisi özeldir, tutku meselesidir. Türkiye’nin başka hiçbir yerinde böyle bir tutku yoktur. Şehrimizin markası Sakaryaspor için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. İki yıldır üst ligin anahtarını finalde kaybediyoruz. İnşallah bu yıl çok arzu ettiğimiz şampiyonluğa hep birlikte ulaşacağız. Sakaryaspor’un başkanı kim olursa olsun biz birlik ve beraberlik içerisinde takımımızın yanında olacağız. Bizim kaybedecek vaktimiz yok. Sakaryaspor’un etrafında kenetlenmeye, takımımıza destek olmaya tüm Sakarya’yı davet ediyorum” dedi.
 
Yorumlar (0)
10°
kapalı
Namaz Vakti 22 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı