banner2

banner1

banner22

Bilnet okulları Lise bölümü açıyor

2017-2018 eğitim öğretim yılı başında Sakarya’nın eğitimine ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul kademeleriyle giriş yapan Bilnet Okulları Sakarya Kampüsünde Lise bölümü açıyor.

GÜNDEM 15.05.2018, 13:41
Bilnet okulları Lise bölümü açıyor
banner48

Bilfen Şirketler Grubu desteği ve 30 yıllık Bilfen tecrübesinden destek alarak, 21. Yüzyılın değişen eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmek, rekabetçi dünyaya yeni nesilleri donanımlı olarak yetiştirebilmek için Bilnet Okulları Sakarya Kampüsünde 2018-2019 öğretim yılında başlayacak Lise eğitimi nedeniyle, eğitim camiası ve velilere yönelik Ramada Otel’de lansman toplantısı düzenlendi.

Tanıtım toplantısı Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Sapanca Kaymakamı Ali Ada, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Yalçın, ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda velinin katılımıyla gerçekleşti.

30 YILLIK TECRÜBE

Tanıtım toplantısında sunum yapan Bilnet Okulları CEO’ su Faruk Tatar; “Dün anne baba olmak çok zordu, bugünün dünyasında ise daha da zor hale gelmiştir. Küreselleşme, teknoloji ve artan rekabet çocuklarımızı bekleyen belli başlı kavramların başında gelmektedir. Bu anlamda çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın tek ve en iyi yolu, onların alacağı eğitimin kalitesini arttırmaktır. İşte bundan dolayı çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, kurumsal kültür ve ciddiyete sahip bir eğitim kurumunun işi haline gelmiştir. Bu bağlamda; Sektörün en önde gelen ve sadece okul hizmetleri için kurulan Bilfen Şirketler Grubu bünyesindeki; Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık, Bilnet Matbaa, kitap - kırtasiye, tekstilde Bilkid, okul beslenmesi ve catering hizmeti sunan Biltur, eğitim araç gereçlerinin sağlanmasında Eduyapı,  servis taşımacılığı ve güvenlikte Etur ve İnşaatta Bilyapı ortaklığımızla 30 yıllık özel okul tecrübemizle sizlere hizmet için karşınızdayız.” dedi.

İLKEMİZ DONANIMLI BİREYLER YETİŞTİRMEK

Bilnet Sakarya Okulları Genel Müdürü Cemalettin Saydam’ın da bilgilendirme konuşması yaptığı lansman toplantısında, CEO Faruk Tatar, Bilnet Okulları Sakarya Kampüsünün Eğitim Anahtarını Kurucu Nihat Taş’a takdim etti.

Türkiye’deki eğitim serüvenine Ankara Çayyolu, Ankara Yenimahalle, Bodrum, İstanbul Bahçeköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal, Samsun, Malatya, Diyarbakır, Sakarya, Hatay, Kocaeli olmak üzere toplam 12 Kampüs ile devam eden Bilnet Okulları, hem akademik hem de kültürel anlamda tam donanımlı bireyler yetiştirmeyi ilke ediniyor.

 

Yorumlar (0)