banner2

banner1

banner22

Bilim Kurulu toplanıyor

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca liderliğinde saat 17.00'de video konferans yöntemiyle toplanacak. Toplantıda koronavirüs tedbirleri, vaka sayısının seyri ve aşılama çalışmaları gibi konular masaya yatırılacak.

GÜNDEM 27.01.2021, 09:28 Editör: Gizem Demirsoy
Bilim Kurulu toplanıyor
banner48

Bilim Kurulu Toplantısı geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanı Koca'nın başkanlığında düzenlenmiş, toplantı sonrası yazılı açıklama yapılmıştı. 20 Ocak'ta video konferans yöntemi ile yapılan toplantıda huzurevlerinde ve bakım evlerinde kalan vatandaşların da aşılama sürecine dahil olduğu ele alınmıştı. Koronavirüste son durumun Bilim Kurulu'nda değerlendirildikten sonra Kabine Toplantısı'nda istişare edilmesi bekleniyor. Bu haftaki toplantının bugün saat 17.00'de yapılacağı açıklandı.

MASADA HANGİ KONULAR VAR?

Video konferans aracılığıyla düzenlenen toplantı en son 20 Ocak'ta gerçekleşmişti. Bilim Kurulu Toplantısı bugün Bakan Koca liderliğinde yine video konferans yöntemiyle yapılacak. Bu haftaki toplantıda koronavirüs tedbirleri, vaka sayısının seyri ve aşılama çalışmaları gibi konular masaya yatırılacak. Öte yandan toplantının ardından yazılı açıklama yapılması bekleniyor.

Yorumlar (0)