banner2

banner1

banner22

Bilgiler aldı

Vali İrfan Balkanlıoğlu, gün içerisinde Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. (AGDAŞ) ve Sarılar Fındık Dış Ticaret firmalarında temaslarda bulundu.

GÜNDEM 30.07.2018, 22:14
Bilgiler aldı
banner48

AGDAŞ’ın Şeker Mahallesinde bulunan yönetim binasına ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, Genel Müdür Kenan Demir’den çalışmalar ve devam eden projeler ile ilgili bilgi aldı. AGDAŞ Çağrı Merkezine gelen çağrıyı cevaplayarak doğalgazın açılmasını talep eden abone ile bir süre görüşme yapan Vali Balkanlıoğlu, gazın açılması için yetkili birimlere talimat verildiğini ifade etti.

Daha sonra Hendek İlçesinde faaliyet gösteren Sarılar Fındık İşleme Fabrikasını ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, Türkiye’nin en yüksek teknolojisi ile donatılmış, el değmeden kırım, seçim ve kalibre ayarını yapabilen kabuklu fındık fabrikası tesislerini de gezdi.

Fabrika Yöneticileri Adem ve İlyas Sarı’dan fındığın işlenme serüvenine dair bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, üstün kalitesi ve tadıyla seçkin bir yere sahip olan fındığımızı dünyaya ihraç eden firmalarımızdan Sarılar Fındık İşleme Fabrikası yönetimi ile çalışanlarına hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Yorumlar (0)