banner2

banner1

banner22

BBP'den Basın Bayramı mesajı

Büyük Birlik Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Halit San 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GÜNDEM 24.07.2018, 17:44
BBP'den Basın Bayramı mesajı
banner48

Başkan Halit 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle yayımlamış olduğu mesajında şunları söyledi; ‘Bizler Türk dünyasında Türkiyemizin her karışında bu mesleği hakkıyla yapan Basın mensuplarının ve temsilcilerinin birer samimi savunucularıyız. Çünkü biz Alperenler olarak Şehit Alperen Muhsin Yazıcıoğlu Liderimizin sözüyle her daim haklının yanında olun haksızın ise karşısında olun sözünü ele alarak bu yolda yürümeye yemin ettik.

Biz Sakaryalı Alperenler olarak ilimizin her daim en güzel yerlere gelmesini istiyor ve bunun için elimizden gelebilecek her fedakârlığı yapmaktan asla çekinmediğimizi ifade etmek isteriz. Bizler yapmış olduğumuz her programda Sakarya’da bulunan basın mensuplarını davet edip kendilerinden hiçbir şüphe etmeden istemiş oldukları tüm açıklama ve bilgileri kendilerine arz ederiz. Şahsın İl Gençlik Kolları Başkanı Halit San olarak her daim basın mensuplarının ve temsilcilerinin yanında olduğumuzu bilmelerini isterim.

Bu Samimi duygu ve düşüncelerim ile hep birlikte, birlik ve beraberliğimize sahip çıkarak her birimizin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan çok kıymetli basın mensuplarımızın ve basın kuruluşlarımızın güzide Temsilcilerini Sakarya Büyük Birlik Partisi İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak 24 Temmuz Basın Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyor sevgi, saygı ve hürmetlerimi arz ediyorum'

Yorumlar (0)