banner2

banner1

banner22

“Bayram coşkumuz acılara dönüşmesin”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kılıçaslan, mesajında Sakaryalıların ve İslam aleminin bayramını kutladı.

GÜNDEM 30.07.2020, 12:49 Editör: Ebru Bulut
“Bayram coşkumuz acılara dönüşmesin”
banner48

“BAYRAMLAR BİRLİĞİMİZE KAST EDENLERE VERİLECEK EN GÜZEL CEVAPLARDIR”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Sakaryalıların ve İslam aleminin bayramını kutladı. Bayramda tedbirlere uyulmasını isteyen İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Mübarek bayram günlerinin, Türk Milleti’ne, tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramları bir fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Bayramlar, birliğimize ve bütünlüğümüze kast edenlere verilecek en güzel cevaplardır. Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyoruz.

“BURUK BİR BAYRAM GEÇİRECEĞİZ”

Bu yıl maalesef koronavirüs nedeniyle buruk bir bayram geçireceğiz. Siz kıymetli hemşerilerimden bayram süresi boyunca maske, mesafe ve temizlik kuralına dikkat etmenizi rica ediyoruz. Kendimizi ve yakınlarımızı korumak için bu bayram da uzaktan bayramlaşma kararı aldık. Kurban Bayramı için alınan kurallara uymaya hep birlikte özen göstereceğiz. Bayram sevincimiz, bayram coşkumuz, acılara, üzüntülere dönüşmesin istiyoruz. Çünkü hiçbir şey, insan hayatından daha önemli değil. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilçemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.

Yorumlar (0)