banner2

banner1

banner22

Başkan Tever'den, ASKF'ye ziyaret

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ziyaret etti. Ziyaret, Erenler Amatör Spor Evi'nde gerçekleşti.

GÜNDEM 08.01.2021, 21:14 Editör: Onur Güden
Başkan Tever'den, ASKF'ye ziyaret
banner48

BAŞKAN’A KALABALIK KARŞILAMA

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya amatör spor kulüpleri federasyonunu ziyaret etti. Tever’i, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, ASKF Yönetim Kurulu üyeleri, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Mahmut Güzel, Erenler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Acar, Müdürlük Personelleri, Özcan Çelikten, Turgay Semih Yaşar, AK Parti Söğütlü İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Bilgin karşıladı.

TEVER YERİNDE İNCELEDİ

Başkan Yaşar Zımba tarafından, Tever’e, federasyona bağlı kulüpler, çalışma esasları hakkında bilgi verildi. Ayrıca Tever ziyaret vasıtası ile ASKF Başkanı Yaşar Zımba’ya ağabeyi ve dayısının vefatından dolayısı ile başsağlığı dileklerini iletti. Ziyaret sonunda, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erenler sentetik sahayı da inceleyerek, tesisler hakkında bilgi aldı.

“ZİYARET BİZİ ÇOK ONURLANDIRDI”

Ziyaret ile ilgili konuşan ASKF Başkanı Yaşar Zımba “İl Başkanımız Yunus Tever’in ziyareti bizleri onurlandırdı. İl başkanımız genç ve dinamik bir kardeşimiz. Ziyareti nedeni ile federasyonumuz ve kulüplerimiz hakkında kendisini bilgilendirdik ve beklentilerimizi anlatma olanağı bulduk. İl başkanımız sağ olsun, bizleri olgunlukla dinledi. İlimiz amatör sporlarının geliştirilmesi ve sıkıntılarının giderilmesi noktasında gerekli desteği vereceğini dile getirdi. Bir isteğimiz ya da sorunumuz olduğunda aramamız konusunda bizleri de cesaretlendirdi. Ziyaretle birlikte başsağlığı dileklerini de iletmesi nezaketti. Yönetim Kurulum içinde bulunan çalışma arkadaşımız, başkan yardımcım Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, federasyonumuz ile İl Başkanlığı arasında ki köprümüz. Bizler, İl Başkanının her zaman yanında ve destekçisiyiz. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’e ziyaretleri ve nezaketi için teşekkür ederim. Ay sonu yapılacak kongrede başarılar dilerim. Üstümüze düşen bir görev varsa her zaman yapmaya hazırız” dedi.

Yorumlar (0)