banner2

banner1

banner22

Başkan Kılıçaslan'ın 18 Mart mesajı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106’ncı yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

GÜNDEM 17.03.2021, 20:42 Editör: Ebru Bulut
Başkan Kılıçaslan'ın 18 Mart mesajı
banner48

BAĞLILIK, VATAN AŞKI VE BÜYÜK MİLLET

Başkan Kılıçaslan mesajında; “Türk Milletinin vatanın bütünlüğü, milletin egemenlik ve bağımsızlığı söz konusu olduğunda, neleri başarabileceğinin en güzel kanıtı, Çanakkale Zaferi'dir. 106 yıl önce bugün, "Çanakkale Geçilmez" dedirten kahramanlarımız, milletimizin gücünü tüm dünyaya duyurmuş, vatana sahip çıkma ve özgür yaşama kararlılığımız güçlü biçimde ortaya konulmuştur. Tarihimizin en şerefli sayfalarını oluşturan ve binlerce şehidimizin kanıyla yazılan bu kahramanlık destanının altında milletine bağlılık, vatan aşkı ve büyük millet olmanın şuuru yatmaktadır” dedi.

SAYGI VE ŞÜKRANLA

Kılıçaslan; “Bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, vatanı canından aziz bilen tüm şehitlerimiz, ebediyete intikal eden gazilerimiz ile fedakâr milletimizin nice adsız kahramanlarını minnet, saygı ve şükranla anarken, hayatta olan kahraman gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli aile bireylerine şükranlarımı sunuyorum." diye belirtti.

Yorumlar (0)