banner2

banner1

banner22

Başkan Karayaka Kadir Gecesini kutladı

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, bin aydan daha hayırlı gece olarak nitelendirilen Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tüm İslam âleminin Kadir Gecesi'ni tebrik eden Başkan Karayaka, Kadir Gecesi’nin tüm insanlar için esenlik ve rahmet zamanı olduğunu söyledi.

GÜNDEM 07.05.2021, 21:04 Editör: Aysima Kortak
Başkan Karayaka Kadir Gecesini kutladı
banner48

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ümit Karayaka, kutlamasında şu ifadelere yer verdi. “Bünyesinde pek çok hayır ve bereketi barındıran, manevi haz ve mutluluğun doruğa ulaştığı, af ve mağfiretin kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın huzurunu yaşıyoruz. İnsanlığa rahmet olarak gönderilen, Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı mübarek Kadir Gecesi, bütün insanlar için kurtuluşa ermek anlamında en güzel fırsatlardan birisidir.

BARIŞ VE MUTLULUK

Yüce Allah’tan başta ülkemiz, milletimiz olmak üzere tüm insanlığın çektiği sıkıntılardan kurtulmasını, kardeşliğin hasıl olmasını temenni eder, Cennet kapılarının aralandığı bu gecede, böyle kutsal günlerin insani duyguların öne çıkmasına yardımcı olması, bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin ve İslam aleminin sağlıkla, barış ve mutluluk içerisinde Kadir Gecesini en içten duygularımla kutlar, sağlık ve huzur getirmesini temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)