banner2

banner1

banner22

Başkan Çengel güven tazeledi

2019 Mart ayında açılan Başkanlığına Özlem Çengel’in getirildiği Pamukova Doğa Canlılarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nin gerçekleştirilen 3. Olağan Kongresinde başkanlığa yeniden Özlem Çengel seçildi. Pamukova Gölpark Tesislerinde 3. Olağan kongrede üyelerin tamamının oyunu alan Özlem Çengel tekrar başkanlığa seçildi.

GÜNDEM 03.07.2021, 13:35 Editör: Aysima Kortak
Başkan Çengel güven tazeledi
banner48

Pamukova Doğa Canlılarını Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Özlem Çengel, kongre sonrası yaptığı açıklamada, “Pamukova’da bu derneği sizlerle birlikte 2019 yılında hayvanlara yapılan katliamlar ve eziyetler dursun diye kurduk. 2 yıldır da bayağı bir yol kat ettik.  Bu dönem zarfında sokakta yaşayan canlarımızı Kurtardıklarımız oldu, kurtaramadıklarımız da oldu. Ama ben kendi vicdanımda sizlerle birlikte, sizlerin de desteği ile başarılı olduğumuza inanıyorum. 2 yıl zarfında her gün yüzlerce can besledik. Birçok can tedavi ettirdik, binlerce hayvan kısırlaştırdık.

“BİRİMİZ HİÇBİR ŞEY, HEPİMİZ ÇOK ŞEYİZ”

Bunları baştan savma değil, özel kliniklerde itina ile yaptık. Ve şunu söylüyorum ki Pamukova’da sizlerin üyesi olduğu ve destek verdiği bu dernek gibi çalışan faydalı projeler üreten bir dernek daha yok. Tüm dernek üyesi arkadaşlarıma verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Birimiz hiçbir şey, hepimiz çok şeyiz. Daha da çok olmamız dileğiyle…”

Yorumlar (0)