banner2

banner1

banner22

Basın Kulübü’nün gündemi yine dopdoluydu

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 23’üncü bölümü ile yine şehri ilgilendirilen önemli konuları ele aldı. 18 gün sürecek olan tam kapanmayı değerlendiren gazeteciler, Serdivan’daki 2 okul için verilen mahkeme kararını da değerlendirdi.

GÜNDEM 27.04.2021, 20:30 Editör: Aysima Kortak
banner48

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü, her Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 23’üncü bölümüyle izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

BASIN KULÜBÜ YİNE DOPDOLU

Basın Kulübü’nde gazeteciler bu akşam dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ve 18 gün sürecek olan ‘Tam kapanma’yı değerlendirdi. Pandeminin ekonomik yükü vatandaşa mı yüklendi? sorusuna cevap arayan gazeteciler, destek paketi gelir mi? sorusuna da değindiler. Serdivan AVM’nin bahçesinde oluşturulmak istenen ticari alan için verilen mahkeme kararı da Basın Kulübü’nün gündemindeydi.

Yorumlar (0)