banner2

banner1

banner22

Basın Kulübü’nde gündem dopdolu

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 16’ncı yayını ile izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırılırken gündem yine dopdoluydu.

GÜNDEM 23.02.2021, 20:28 Editör: Aysima Kortak
banner48

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü 16’ncı yayını ile bu akşam izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

GÜNDEM YİNE DOPDOLUYDU

Basın Kulübü'nde bu akşam şehirdeki vaka sayılarındaki artıştaki son durum konuşulurken işletmelerin ve okulların açılması da gündemdeydi. SATSO’nun STK başkan ve temsilcileriyle yaptığı toplantının da ele alındığı programda insanlara örnek olması gereken isimlerin sosyal medya paylaşımları ve ceza kesilip kesilmediği de merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde ilimize gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, neden Adalet Sarayı ile ilgili müjde vermediği de konuşulurken Adalet Sarayını neden merkeze isteniliyor sorusu da tartışıldı. Bakan Gül’ü ziyaret eden MHP’li Akar ve Baro başkanı adalet sarayını nerede istediği de Basın Kulübü'nün gündemindeydi.

Yorumlar (0)