banner2

banner1

banner22

Basın Kulübü’nde gündem değerlendirildi

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 25’inci bölümü ile yine şehri ilgilendirilen önemli konuları ele aldı.

GÜNDEM 11.05.2021, 20:52 Editör: Aysima Kortak
banner48

GÜNDEM YİNE DOPDOLU

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü, her Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

SAKARYASPOR

Basın Kulübü'nün bu akşamki ilk konusu Sakaryaspor oldu. Van deplasmanında oynanacak olan Play-off ilk maçı, şehirde ‘Sakaryaspor’u yeterince destekliyor mu?’ sorusu da merak konusu olurken ‘Play-off finalinde seyirci olacak mı?’ sorusu da tartışıldı.

ESNAF BEKLEDİĞİ DESTEĞİ GÖREMEDİ

Programın ikinci konusu olan tam kapanmanın yansımalarında ise gazeteciler vaka sayılarındaki son durum değerlendirdi. Bayramdan sonra kısıtlama devam edecek mi sorusuna cevap arayan gazeteciler, işletmelerini kapatan esnaf beklediği desteği göremediğini de gündeme getirdi.

Yorumlar (0)