banner2

banner1

banner22

Basın Kulübü yine dopdoluydu

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 13’üncü yayını ile izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırıldı.

GÜNDEM 02.02.2021, 20:38 Editör: Aysima Kortak
banner48

Sakarya'nın gündeminin değerlendirildiği, Basın Kulübü 13’üncü yayını ile bu akşam 21.00’da izleyenlerin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde, Gazeteciler Güven Hasbaş, Sezai Matur ve Raif Ugan'ın gündemle ilgili yorumlarının yer aldığı 'Basın Kulübü' canlı olarak, Youtube üzerinden yayınlandı.

GÜNDEM YİNE DOPDOLUYDU

Basın Kulübü'nde bu akşam gündem yine dopdoluydu. Kocaeli’de yatırım programına alınan 250 yataklı Acil Durum Hastanesi konuşulurken 20 Ocak’ta AK Parti Sakarya 7'nci Olağan Kongresi ardından yapılan yönetim kurulu toplantısında İl Yürütme Kurulu Üyeleri belirlenmesine de değinildi. Meral Akşener’in Sakarya’da yaptığı esnaf ziyareti ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun basına kapalı toplantısı da Basın Kulübü’nün gündemindeydi. Sakaryaspor'da gelinen son durum değerlendirilirken pandemiyle ilgili son gelişmeler de konuşuldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine Toplantısının ardından duyurduğu Köy Okulları’nın 15 Şubat’ta açılacağının konuşulduğu yayında Hizmet sektörünün de ne zaman açılacağı ise merak konusu oldu.

Yorumlar (0)