banner2

banner1

banner22

Basın Kulübü yine dopdoluydu

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 19'ncu yayını ile izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırıldı.

GÜNDEM 23.03.2021, 20:30 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Sakarya'nın gündeminin değerlendirildiği, Basın Kulübü 19'ncu yayını ile bu akşam 21.00’da izleyenlerin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde, Gazeteciler Güven Hasbaş, Sezai Matur ve Raif Ugan'ın gündemle ilgili yorumlarının yer aldığı 'Basın Kulübü' canlı olarak, Youtube üzerinden yayınlandı.

GÜNDEM YİNE DOPDOLUYDU

Basın Kulübü'nde bu akşam gündem yine dopdoluydu. MHP’nin tamamlanan büyük kurultayı konuşulurken parti yönetiminde Sakaryalı hiçbir isimin olmayışı değerlendirildi. Yarın gerçekleşecek olan AK Parti Kongresi’ne de değindirilirken MYK ve MKYK’da sayı artışı beklendiği kongrede parti yönetiminde Sakaryalı bir isim olur mu sorusu soruldu. Pandemide yaşanan vaka artışı da Basın Kulübü’nün gündemindeydi. Esnafın çok zor durumda olduğuna değinilen programda vaka artışı yaşanan ilk 5 şehir bile açıkken Sakarya’nın kapalı olması eleştirildi. Öte yandan Ramazan ayına özel bir uygulama olup olmayacağıda konuşulan bir diğer konu oldu.

Yorumlar (0)