banner2

banner1

banner22

Basın Kulübü'nde bu hafta

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 23’üncü bölümü ile yine şehri ilgilendirilen önemli konuları ele aldı.

GÜNDEM 20.04.2021, 20:30 Editör: Aysima Kortak
banner48

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü, her Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

SAKARYA’DA 5 KATLI YAPI YAPILABİLİR Mİ?

Basın Kulübü'nde bu akşam şehirdeki vaka sayılarındaki artıştaki son durum konuşulurken salgın nedeniyle şehrin diğer sorunlarının unutulup unutulmadığı da tartışıldı. İmar’da 3 kat sınırının kaldırılıp kaldırılmayacağına da değinen gazeteciler, deprem bölgesi kentlerde Sakarya hariç 3 kat sınırı kalmasını ve Sakarya’da 5 katlı yapı yapılabilir mi sorusunu da değerlendirdi.

İNSANLIKTAN MI ÇIKTIK?

Tarım alanlarını korumak için İzmit örneğinde olduğu gibi bölgesel dönüşüm yapılamaz mı sorusu da merak konusu oldu. Gündemin ikinci başlığı insanlık… İnsanlıktan mı çıktık yoksa pandemi komşuluk ilişkilerini etkiledi mi sorusu merak konusu olurken çöpten yiyecek toplayan insanları görmezden mi geliyoruz soruları da programın gündemindeydi.

Yorumlar (0)