banner2

banner1

banner22

Basın Kulübü'nde açılan işletmeler konuşuldu

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 20’nci yayını ile izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırıldı.

GÜNDEM 30.03.2021, 20:55 Editör: Ebru Bulut
banner48

Sakarya'nın gündeminin değerlendirildiği, Basın Kulübü 20'nci canlı yayınında, izleyicileri ile buluşuyor. 20 haftadır, ilimizin gündemi ve sorunlarının ele alındığı Basın Kulübü, bu akşamda dopdolu içeriğiyle izleyenlerin karşısındaydı. Basın Kulübünün bugünkü yayınında, tartışılan konuların ağırlığını, dün akşam Kabine Toplantısının ardından yapılan açıklamalar ve kararlar oluşturdu. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde, Sezai Matur, Güven Hasbaş ve Raif Ugan'ın katılacağı program, Saat 21.00'da Basın Kulübü Youtube kanalından ve t54.com.tr., haberlisin.com, sakaryadantaraf.com ve haber54.com.tr internet sitelerinde de aynı saatte yayınlandı.

RESTORAN VE KAFELERİN AÇILMASI GÜNDEMDEYDİ

Basın Kulübü'nde bu akşam gündem yine dopdoluydu. Ülkede çok yüksek riskli illerin 58’e çıkması ve çok riskli iller de de kafe ve restoranların açılabildiği, Sakarya’da açılan kafe ve restoranların ramazan ayına kadar izleyeceği süreç hakkında konuşuldu. AK Parti kongresini tamamlanması ve Cumartesi yasakları geri gelmesi konusu yer alırken MYK’da bir temsilcimizin olması ardından Kabinede de Sakaryalı olur mu? Sorusu soruldu. Programda şehirde ve ülke genelinde sürekli vaka artışı yaşandığına değinilirken, hastane-yatak sorunu yaşanır mı? Ve bir türlü yasaklar dolayısıyla yapılamayan ve sürekli ertelenen Sakaryaspor kongresi yapılıp yapılmayacağı da yer verildi.

Yorumlar (0)