banner2

banner1

banner22

Başhekim Fikret Halis

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni başhekimi belli gibi. Doç. Dr. Fikret Halis’in Kurban Bayramı sonrası sözleşme imzalaması bekleniyor.

GÜNDEM 30.07.2020, 16:21 Editör: Ebru Bulut
Başhekim Fikret Halis
banner48

Şehrin en önemli sağlık tesislerinden Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin başhekimi belli gibi. Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar’dan sonra hastanenin yeni başhekiminin Fikret Halis olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Üroloji Kliniği’nde başarılı operasyonlarıyla tanının Doç. Dr. Halis’in Kurban bayramı sonrasında başhekimlik resmi sözleşmesini imzalaması bekleniyor.

SAÜEAH’ın başhekiminin belirlenmesiyle birlikte diğer yönetim kadrosunun da bayram sonrası şekillenmesi bekleniyor. Mevcut hastane yöneticileri istifalarını verdi. Yeni dönemde kimlerin görev alacağı yine bayram sonrası netlik kazanacak.

Yorumlar (1)
Hanife murtazaoğlu 2 ay önce
Merhaba fikret halis bey sakarya egitim arastirma hastanenize gelen esim inşaattan düştü hastanenizin doktoru raporunda iş kazası olarak yazılmamış eşime bu şekilde söylenmiş eşim kaza sonucu çalışamadı rapor parası için gittiğinde iş kazası olmadığını söylemişler bizdeki raporlarda iş kazası olup diğer şekilde nasıl farklı oluyor öğrenebilir miyim lütfen