banner2

banner1

banner22

‘Bana kabusu yaşattılar’

Durakta beklerken kendisini taciz eden iki erkeğe tepki gösterince saldırıya uğrayan, burnu ve dişleri kırılan Nagehan Bıyıklı Sakarya’da yaşayan ailesinin yanına geldi. Psikolojisinin iyi olmadığını ve polisle sürekli irtibat halinde olduğunu aktaran genç kadının tek isteği saldırganların biran önce yakalanması.

GÜNDEM 01.09.2020, 14:00
‘Bana kabusu yaşattılar’
banner48

İETT DURAĞI’NDA KABUSU YAŞADI

İstanbul’da bir giyim firmasının sosyal medya uzmanı olan Nagehan Bıyıklı (22), 29 Ağustos Cumartesi sabahı 03.00 sıralarında Bostancı’da İETT otobüs durağında taksi beklerken, durakta oturan iki erkeğin tacizine uğradı. Erkeklerden biri göğsünü ellemeye çalıştığı sırada elini iterek taksiye doğru yöneldiğini söyleyen Bıyıklı, yaşadığı dehşetin psikolojisini kötü yönde etkilediğini söyledi.

“TELEFONLARIM SUSMUYOR”

Editörümüzün telefonla ulaştığı Nagehan Bıyıklı “İki gündür telefonlarım susmuyor. Haber kanallarında adım soyadım ve fotoğraflarım yayınlandı. Yaşadıklarımı ailem ve beni tanıyan herkes öğrendi. Ailem psikolojimin daha fazla bozulmaması için kimseyle görüşmemi istemiyor. Şu anda önceliğim sağlık. Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmiyorum. Polisle sürekli irtibattayım. Bostancı Karakolu olayla birebir ilgileniyor. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri sürekli irtibatta. Tek isteğim bana kabus dolu anları yaşatan o canilerin yakalanması. Taksicinin bulunmasını istiyorum. Canilerin yakalanıp adalete teslim edilmesi acılarımı bir nebze olsun azaltacak” dedi.

ASAYİŞ EKİPLERİYLE İLETİŞİMDE

Sakarya Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin İstanbul’da tacize uğrayan ve darp edilen Nagehan Bıyıklı’yı evinde ziyaret ettiği ve kendilerinden bir talebinin olup olmadığını sorduğu genç kadının koruma tedbiri istemediği sadece kendisine kabus dolu anları yaşatan canilerin yakalanmasını istediği öğrenildi.

Yorumlar (0)