banner2

banner1

banner22

Bakan sosyal medyadan duyurdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il bazında 7 günlük vaka sayılarının ortalamasını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Açıklanan haftalık bilançoya göre Sakarya’da her 100 bin kişiden 103,01’nin koronaya yakalandığı belirtildi.

GÜNDEM 23.02.2021, 00:18 Editör: Gizem Demirsoy
Bakan sosyal medyadan duyurdu
banner48

İLLERE GÖRE HAFTALIK VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada Birbirinden il bazında haftalık verilerin açıklanacağını duyurmuştu. Sağlık Bakanı Koca'nın kritik açıklamaları sonrası gözler Pazartesi akşamları açıklanacak tabloya çevrildi.

SAKARYA’DA SAYI ARTTI!

Seçtiğimiz hafta Sakarya’da koronaya yakalananların sayısı 100 bin kişiden 76,77 iken bu hafta açıklanan rakamlarda 100 bin kişiden 103,01’nin koronaya yakalandığı belirtildi. Buna göre Sakarya’da vaka sayılarının arttığı gözlemlendi.

“TEDBİRLERE DAHA ÇOK UYMALIYIZ”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından il bazında 7 günlük covid-19 vaka sayılarını açıkladı. Koca, paylaşımında “Haftalık 100.000 nüfusa karşılık gelen vaka sayısında bazı illerimizde belirgin artış var. Normalleşmeyi konuştuğumuz şu günlerde daha hızlı normal hayata dönebilmek için her birimiz tedbirlere daha çok uymalıyız” dedi.

Yorumlar (0)