banner2

banner1

banner22

Bakan Koca, KPSS'ye girecek öğrencilere uyarılarda bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yarın Kamu Personeli Seçme Sınavı'na girecek öğrencilere Twitter üzerinden başarı dileyip uyarılarda bulundu. Koca, "KPSS sınavına girecek genç arkadaşlarım, heyecanınız tedbiri elden bırakmaya yol açmasın; Hayalleriniz gölgelenmesin. Hepinize başarılar diliyorum" dedi.

GÜNDEM 05.09.2020, 22:49
Bakan Koca, KPSS'ye girecek öğrencilere uyarılarda bulundu
banner48

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yarın Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) girecek olan vatandaşlara başarılar dileyerek, uyarıda bulundu. Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "KPSS sınavına girecek genç arkadaşlarım, heyecanınız tedbiri elden bırakmaya yol açmasın; Hayalleriniz gölgelenmesin. Hepinize başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

KPSS SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Yarın yapılacak olan 2020-KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu için adaylar, saat 10.00'dan sonra sınav binalarına alınmayacak. Sınav saat 10:15'te başlayacak ve 130 dakika sürecek. 2020-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Oturumu için adaylar, saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacak. Sınav saat 14:45'te başlayacak ve 100 dakika sürecek.

Yorumlar (0)