banner2

banner1

banner22

Babacan'dan Adapazarı mesajı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Adapazarı'nın 100'üncü yıldönümü nedeniyle bir mesaj gönderdi. Babacan, “Esarete boyun eğmeyen, her türlü fedakârlığı sergileyen tüm Millî Mücadele kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” dedi

GÜNDEM 21.06.2021, 12:28 Editör: Aysima Kortak
Babacan'dan Adapazarı mesajı
banner48

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Adapazarı’nın kurtuluşunun 100'üncü yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Babacan mesajında, “Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yüzüncü yıl dönümünü en içten duygularımla kutluyorum. Esarete boyun eğmeyen, her türlü fedakârlığı sergileyen tüm Millî Mücadele kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Sakaryalı kardeşlerime can-ı gönülden selamlarımı iletiyorum” dedi.

ŞÜKRANLA ANIYORUM

DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan da yayınladığı mesajda, “Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun yüzüncü yıldönümünü kutladığımız bugün, dönemin zorluklarına rağmen bu kurtuluşu bize hediye eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden tüm şehit ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyor, 21 Haziran Kurtuluş Günümüzü kutluyorum” dedi.

Yorumlar (0)